Uzun bir aradan sonra yine blog'u güncelleme fırsatı buldum. Sonunda! Tekrar merhaba.. Ben biraz tatil beldelerinde gezdim, Tuçe festivallerde, ben yine tatilde derken birkaç hafta Alt Sokak'ta ya ben ya da Tuçe eşlik etti size. Bu sırada blogda arada kaynamış oldu. Artık sonbahara girdiğimiz şu günlerde - ki artık pikemin altına yorganımı çıkarmaya hazırlanıyorum - blog'umuz yine düzenli olarak güncellenecek.

Bu arada podcast'leri de dinlemeyi unutmayın derim. Ara sıra bazı Indie grupların şarkılarının tamamını koyabiliyorum. Eminim birkaçı hoşunuza gidecektir. Önümüzdeki hafta içinde Tuçe'nin Editors'la yaptığı röportajda podcast olarak yayında olacak.

Şimdi, gelelim günümüze. 16 Eylül 2006 tarihli Alt Sokak'ta Editors'la kısa bir röportajımız oldu. Dediğim gibi röportajı kaçıranlar 16 Eylül tarihli podcast'imizde yine dinleme şansı bulabilir. Çaldıklarımıza bakınca genel olarak bilinen gruplar üzerinden gitmişiz. Ama elbette birkaç farklı isim gözünüze çarpmış olmalı. Tapes 'n Tapes, The Klaxons ve Hope of The States bence ümit veren yeni gruplar. Daha fazla lafı uzatmıyorum. Çaldıklarımızın listesini aşağıda bulabilirsiniz..

Oasis - Acquiesce
Kasabian - Empire
Automatic - Raoul
Rinocerose - Cubicle
Marianne Faithfull - Sex With Strangers
Peeping Tom - Mojo
Klaxons - Atlantis to Interzone
Muse - Nature 1
Cocorosie - Noah's Ark
Tinpots - Slugs
Tapes 'n Tapes - Omaha

Pazar konuklarımız;
Mando Diao - Long Before Rock 'n' Roll
Hope of The States - Left

Nine Inch Nails - Hurt
Editors - All Sparks
Death From Above 1979 - Romantic Rights (Erol Alkan's Mix)
Arctic Monkeys - I Bet You Look Good On The Dancefloor
Yeah Yeah Yeahs - Maps
Richard Hawley - Coles Corner
Editors - Munich
Rapture - Get Myself Into It

Burak'ın Bu haftaki tıngırtısı;
Gescom - Keynell Mix 2

Loka - Freda Mae

Bu kadar. :) Bize her türlü istek ve öneriniz için altsokak@radyoodtu.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz. Haftaya cuma saat 22'de Radyo ODTÜ'de görüşmek üzere..

0 comments: